Osnovna škola Vođinci

OSVOJILI SMO 3. MJESTO U DRŽAVI

Autor: Marija Pejić, 2. 6. 2022.

Državno prvenstvo u rukometu za dječake 5. i 6. razreda održava se u Vinkovcima od 31.05. do 2.6. 2022. Naši su učenici prošli županijsku i regionalnu razinu i kao predstavnici regije Istok sudjelovali su na natjecanju.

Igrali su protiv Zagreba i izgubilli 2 boda razlike, a u utakmici za 3. mjesto pobijedili su Dugopolje-Split i osvojili brončanu medalju i 3. mjesto!

Učenici koji su ostavili "srce na parketu" su: Lovrin Sušac, Matej Kemec, Ivan Purkić, Mihael Savić, Dominik Marošević, Ivan Brkić, Marko Kujundžija, Mislav Božić, Dario Savić, Domagoj Duđević i Mihael Luketina-Milunović zajedno s njihovom mentoricom Danijelom Merli-Mitrović. Ovom prilikom im zasluženo čestitamo i želimo puno sportskih natjecanja i dobivenih utakmica.