ŽUPAN DODIJELIO PRIZNANJA I NAGRADE MEĐU KOJIMA SU I NAŠI UČENICI

Autor: Marija Pejić, 30. 6. 2022.

Župan Vukovarsko-srijemske županije Damir Dekanić 27. lipnja u Velikoj županijskoj vijećnici dodijelio je priznanja i nagrade učenicima za uspjehe koje su ostvarili na državnim i županijskim školskim natjecanjima iz znanstvenog i strukovnog područja.

Priznanje i nagradu dobila je i učenica osmog razreda Osnovne škole Vođinci Lana Brkić koja se natjecala iz povijesti i osvojila prvo mjesto na županijskom natjecanju. Pitanja su, kaže Lana, bila teška kao i samo natjecanje, konkurencija je bila izrazito ozbiljna. “Ponosna sam na svoj uspjeh i radujem se svemu što donosi srednja škola.”
I učenik Jakov Faletar dobio je priznanje i nagradu, ali je otišao na ekskurziju s razredom pa ju nije mogao osobno primiti.
Čestitamo Jakovu i Lani!

lana1.jpg (57.46 KB)