KREATIVNOŠĆU ČUVAMO ZEMLJU

Autor: Jasmina Kordić, 22. 4. 2020.

Prvi razredi OŠ Vođinci obilježili su Dan planeta Zemlje integriranim nastavnim sadržajima i kreativnim radionicama.

Od najranijeg uzrasta upoznati su s činjenicom da otpad nije smeće te da se već upotrijebljene stvari mogu reciklirati i dati im novi smisao i značenje.

Kako bi prikratili ovo vrijeme škole na daljinu prema uputama svojih učiteljica plastičnim čepovima su dali novi smisao.  U tome su im zasigurno pomogli roditelji i ovim putem im zahvaljujemo na bezrezervnoj podršci. Izradom eko poruka od plastičnih čepova ponavljali su naučena slova i slagali riječi i rečenice, a slobodno vrijeme proveli su igrajući dobro poznatu igru križić-kružić izrađenu od plastičnih čepova. Možda i vi pronađete inspiraciju u foto-galeriji!