33. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske

Autor: Marija Pejić, 10. 11. 2021.

Naša učenička zadruga Zadrugari sudjelovala je na 33. smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske koja se odvijala online od 5. do 8. listopada 2021. Učenici su se prošle 2020./2021. godine plasirali na državnu smotru snimajući video koji prikazuje izradu ZZ začina.

Video uratke sa županijske i državne smotre u kojem naše učenice Klara Becić i Mia Gorjanac uz pomoć mentorice Martine Jurković izrađuju začin. možete pogledati na Facebook stranici Osnovne škole Vođinci jer su bili preveliki da ih ovdje stavimo.

Čestitamo našim zadrugarima i pozivamo ih da i dalje svojim trudom i radom unaprjeđuju rad zadruge.