Autor: Marija Pejić, 20. 12. 2021.

Županijsko natjecanje u nogometu za dječake 5. i 6. razreda podijeljeno je u 5 skupina.
Naša se škola natjecala u skupini 3 sa sljedećim skolama: OŠ Nustar, OŠ Tordinci, OŠ Jankovci, OŠ Bošnjaci, OŠ Cerna, i OŠ Gradište.

Naši dječaci upisali su sve pobjede te zauzeli 1.mjesto u skupini.
Sljedeći korak je finale Vukovarsko srijemske županije planirano za ožujak 2022.
Našu školu predstavljali su: Mislav Božić, Matej Kemec, Lovrin Sušac, David Vasilj, Domagoj Đurđević , Dario Savić, Antonio Dragić i Mihael Luketina Milunović, a sve pod mentorstvom naše nastavnice Danijele Merli Mitrović.