64. školsko natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske održava se od 1. do 4. veljače 2022.

Autor: Marija Pejić, 3. 2. 2022.

U našoj su školi sudjelovali učenici od 5. do 8. razreda u različitim kategorijama: maketarstvo i modelarstvo, graditeljstvo, strojarske konstrukcije, obrada materijala, elektrotehnika i modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina.

Svim učenicima želimo puno uspjeha i sreće da najbolji idu i na Državno natjecanje. Ne smijemo zaboraviti našeg prošlogodišnjeg pobjednika Edija Jurčevića i mentoricu Milku Križanac, te se nadamo velikom uspjehu i ove godine.