Autor: Marija Pejić, 1. 3. 2022.

Učenici 3.b razreda sudjelovali su na virtualnom druženju sa književnicom Sanjom Pilić.
Susret je bio interaktivan i učenici su imali priliku pitati književnicu sve što ih zanima.

Saznali su mnoštvo zanimljivih informacija iz privatnog i profesionalnog života književnice, ali i jesu li knjige inspirirane stvarnim ili izmišljenim likovima.

Atmosfera je bila zaista ugodna i potakla je kod učenika dodatno zanimanje za čitanje. Radujemo se novim ovakvim susretima, a fotografije možete pogledati ovdje.