Autor: Marija Pejić, 8. 3. 2022.

Dana, 8. ožujka 2022. godine u Cerni održano je Županijsko natjecanje u rukometu za dječake petih i šestih razreda. Našu školu predstavljali su : Lovrin Sušac, Matej Kemec, David Bošnjak, Mihael Luketina Milunović, Mislav Božić, Domagoj Đurđević, Ivan Brkić i Dario Savić. Dječaci su pobijedili u finalu protivnike iz Županje te se tako kao prvaci Vukovarsko srijemske županije plasirali na regionalno natjecanje koje će se održati u Osječko baranjskoj županiji 17.svibnja 2022.