Autor: Jasmina Kordić, 15. 3. 2022.

Naši su učenici sudjelovali na županijskom natjecanju Čitanjem do zvijezda. Marinela Majstorović, Ivano Dragić i Josip Vrljić trebali su pročitati tri knjige i pogledati filmove: Vještice, Tajni vrt i Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu.

Zadatak nije bio nimalo lak jer su se tražili sitni detalji i odgovori koji bi upućivali jesu li učenici zaista pročitali djela i pogledali filmove. Sve se to odvijalo pod budnim okom mentorica, nastavnice Marije Magdalene Lermajer i knjižničarke Marije Pejić. Učenici su dobili prigodne zahvalnice i neponovljivo iskustvo, te kažu da će i iduće godine rado sudjelovati. Čestitamo im od srca!