Autor: Marija Pejić, 25. 3. 2022.

Naši su prvašići naučili sva slova, što znači da su mogli biti primljeni u našu školsku knjižnicu. Tom prilikom knjižničarka im je pripremila prigodan program.

Učenice 3. razreda odglumile su igrokaz, igrali su zabavne igre, slušali priču, crtali, izrađivali straničnike i sve to na kraju zasladili keksima. Naučili su što knjige vole, a što ne, dobili članske iskaznice i obećali da će često dolaziti u školsku knjižnicu koja je mjesto učenja i zabave. Kako im je bilo, pogledajte na fotografijama.