Autor: Marija Pejić, 20. 5. 2022.

Agencija za mobilnosti i programe EU donijela je Odluku o dodjeli bespovratnih sredstava za projektne prijedloge za 2022. godinu za program Erasmus +

Sretni smo što možemo objaviti da je i ove godine naša škola s temom: „Sretan učitelj stvara bolje učenike“  dobila odobreni iznos bespovratnih sredstava od 19, 022. 00 eura.

Naš Erasmus + tim čine: Katica Gudelj, Ivan Sambol, Matija Jerković, Marija Perković, Danijela Merli Mitrović, Jasenka Meštrović i naša koordinatorica za EU projekte Luana Jurić te se isti vesele mobilnostima i novim iskustvima koje će tijekom istih steći.