Autor: Marija Pejić, 10. 6. 2022.

Danas je u Osijeku održana svečana dodjela priznanja učenicima za osvojena prva mjesta na Županijskim/Međužupanijskim natjecanjima u školskoj godini 2021./2022. na koju su pozvani učenici naše škole i nastavnica Jasenka Meštrović.

Učenicima naše škole priznanje za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskoj smotri Biosigurnost i biozaštita uručio je osječko-baranjski župan Ivan Anušić.

Nakon zaslužene dodjele priznanja, iskoristili su lijep dan u šetnji i obilasku Osijeka, a kako im je bilo, možete pogledati na fotografijama.