Autor: Marija Pejić, 15. 6. 2022.

Učenici trećih i četvrtog a razreda išli su u Zagreb i Hrvatsko zagorje. Obišli su glavni grad naše domovine, bili na Trgu bana Josipa Jelačića i posjetili Muzej Iluzija. Nakon toga su se smjestili u hotel i imali slobodno vrijeme za kupanje, zabavu i druženje.

Sutradan su otišli na izlet do Krapine gdje su posjetili Muzej Evolucije i otišli do dvorca Trakošćan. Zadnji dan svog putovanja posjetit će spomenik Matiji Gupcu i kratko se zaustaviti do Gupčeve lipe. Pomolit će se u svetištu Marije Bistrice i u večernjim satima vratiti se svojim kućama. Pogledajte fotografije kako im je bilo.