Autor: Marija Pejić, 20. 6. 2022.

Učenici drugog razreda i učenici PŠ Novi Mikanovci išli su na jednodnevni izlet u PP Papuk i izletište Jankovac. Posjetili su i Geo info centar u Voćinu koji je nedavno otvoren i najmoderniji je multimedijalni centar u ovom dijelu Europe.

Nakon obilaska poučne Jankovačke staze, planinarskog doma, jezera i slapa Skakavca, imali su ručak i slobodno vrijeme. Uživali su i u kulturno-povijesnim zanimljivostima. Kući su se vratili umorni i u večernjim satima, a osmijesi na njihovim licima dovoljno govore kako im je bilo.