Aktivnost PŠ NM

Aktivnosti u PŠ tijekom ove školske godine

Autor: Marija Pejić, 20. 5. 2021.

Dobra opremljenost nastavnim sredstvima i pomagalima i funkcionalnost prostora pruža velike mogućnosti za bogat i kreativan odgojno-obrazovni rad.

Uz pomoć financijskih sredstava Ministarstva znanosti i obrazovanja, te donacijom općine Stari Mikanovci naša područna škola opremila se raznim nastavnim te sportskim sredstvima i pomagalima koji su uvelike unaprijedili i uljepšali naš rad sa učenicima u školi. Učionice su opremljene sa pametnim pločama, računalima, tabletima, te raznim drugim didaktičkim pomagalima koje svakodnevno koristimo u nastavi. Učenici uživaju koristeći sva nastavna sredstva i pomagala u nastavi, a posebice se vesele sportskim pomagalima koja rado koriste kako u učionici tako i na školskom igralištu.

U ovoj i prošloj školskoj godini suočili smo se s raznim izazovima vezanim uz pandemiju corona virusa no ipak smo se potrudili da u školi odradimo sve planirane projekte i da se učenici u našoj maloj školi osjećaju sigurno i sretno. Učili smo, istraživali, obilježavali prigodne datume, izvodili pokuse, glumili, gledali online kazališne predstave, natjecali se...Kako nam je bilo tijekom ove školske godine i što smo sve radili pogledajte na fotografijama .

Učiteljice Jasna Prokopec i Maja Koštić