Povratak u školske klupe!

Autor: Marija Pejić, 9. 11. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

danas, 9. studenoga 2021. godine odlukom Stožera civilne zaštite Vukovarsko – srijemske županije Osnovna škola Vođinci dobila je dopuštenje za povratak svih učenika (od 1. do 8. razreda) nastavi uživo, odnosno nastavi u učionicama.

Učenici se sutra, u srijedu 10. studenoga 2021. godine vraćaju u školske klupe odnosno nastavi uživo u školi u skladu sa svojim postojećim rasporedom sati. Novost je da učenici od 5. do 8. razreda moraju nastavu pratiti prema novim epidemiološkim mjerama - pod maskama. Maske su OBAVEZNE za sve u zajedničkim prostorima.

Za sve ostale informacije vezane uz nastavu, molimo učenike da budu u kontaktu sa svojim razrednicima.

Radujemo se vašem i našem povratku u školske klupe!