Brošure za učenike

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednju školu za školsku godinu 2016./2017. dostupne su u publikacijama prema tipu učenika:
- Redovni učenici
- Učenici s teškoćama u razvoju
- Umjetnički programi i odjeli za sportaše
- Kandidati iz drugih obrazovnih sustava

Publikacije možete pronaću u prilogu.

Odluka o upisu učenika

Obavještavamo vas da je ministar znanosti, obrazovanja i sporta Predrag Šustar 20. svibnja 2016. godine donio Odluku o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2016./2017. zajedno s dokumentom Struktura razrednih odjela i broj učenika I. razreda srednjih škola u školskoj godini 2016./2017. Pravilnik o elementima i kriterijima upisa učenika u srednju školu vrijedi od prošle godine.

DOKUMENTI U PRILOGU:

1. Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2016./2017.

2. Pravilnik o elementima i kriterijima upisa učenika u srednju školu
3. Struktura razrednih odjela i broj učenika I. razreda srednjih škola u školskoj godini 2016./2017.