OSKAR ZNANJA

Autor: Marija Pejić, 17. 12. 2021.

Oskar znanja, dodjela najveće i najznačajnije nagrade u obrazovanju, održala se 24. rujna 2021. godine, u 18 sati. Agencija za odgoj i obrazovanje pripremila je posebnu emisiju Oskar znanja posvećenu najboljim hrvatskim učenicima, pobjednicima državnih i međunarodnih natjecanja u znanju, glazbi i plesu u školskoj godini 2020./2021.

Naš bivši učenik, Edi Jurčević dobio je ovu veliku nagradu i priznanje zbog osvojenog 1. mjesta u državi na natjecanju iz Tehničke kulture. Iako je Edi sada u srednjoj školi, rado je došao po nagradu gdje smo mu uručili priznanje i fotografirali ga. Ne smijemo zaboraviti i Josipa Solarevića koji je također osvojio 3. mjesto na natjecanju, a za sve je to zaslužna naša nastavnica, njihova mentorica Milka Križanac kojoj ovom prilikom još jednom zahvaljujemo. Velike čestitke našim učenicima i mentorici koje možete vidjeti na fotografijama.