RAZRED VELIKOG SRCA

Autor: Marija Pejić, 20. 12. 2021.

I ove je godine naša škola sudjelovala u humanitarnoj akciji  „Razred velikog srca“. Kroz više od dva tjedna, u našoj se školi prikupljala hrana, slatkiši i higijenske potrepštine. Svi su učenici pokazali da imaju veliko srce i osjećaj za ljude koji imaju puno manje od nas.

Prikupljeni prilozi predani su Socijalnoj samoposluzi u Vinkovcima. Oni vam u ime svojih korisnika zahvaljuju i žele sretan Božić i novu 2022. godinu. Ove su se godine posebno istaknuli 1. A razred, 2. A razred i 3. B razred. Ipak, malo više od njih je prikupio 7. A razred koji ove godine dobiva i nagradu. Svi razredi dobivaju zahvalnicu za sudjelovanje u akciji, a 3. B razred svoj je pehar predao u ruke sedmašima čiji će razred krasiti godinu dana. Nema razloga da budete tužni. Najveća radost neka bude ona toplina oko srca i radost što znate da ste nekome uljepšali ovaj Božić. A iduće godine ponovno imate priliku!

Fotografije pogledajte ovdje.