ZLATNI RUKOMETAŠI

Autor: Marija Pejić, 18. 2. 2022.

U četvrtak,  17. veljače 2022.održano je Županijsko natjecanje iz rukometa za dječake na kojem su sudjelovali OŠ I. Kozarca Županja, OŠ I. B. Mažuranić  Rokovci-Andrijaševci, OŠ Gradište i naša škola, OŠ Vođinci.

U grupnoj su  fazi naši dječaci upisali 2 pobjede protiv Vukovara i Županje te se plasirali u polufinale u kojem su pobijedili Gradište. U finalu su igrali protiv Rokovaca-Andrijaševaca i zasluženo pobijedili. Osvojenim prvim mjestom naši učenici su se plasirali na Državno natjecanje koje će se održati u ožujku u Poreču.

Želimo im puno uspjeha i čestitamo našim ZLATNIM RUKOMETAŠIMA koji su nas predstavljali: Matija Lajtman, Fran Lovrić, Matej Kemec, Dario Jakobović, Lovrin Sušac, Dario Savić, Domagoj Đurđević, Ivan Božić, Patrik Puškarić, Ivano Đurđević, Josip Udovičić i Dario Šrajer.

Sve to ne bi bilo moguće bez njihove mentorice, nastavnice Danijele Merli Mitrović kojoj se zahvaljujemo. Navijamo za vas u Poreču!