20. županijska smotra učeničkih zadruga

Autor: Marija Pejić, 23. 5. 2022.

U petak, 20. svibnja 2022. održana je jubilarna 20. županijska smotra učeničkih zadruga Vukovarsko-srijemske županije u OŠ Blage Zadre u Vukovaru. Sudjelovalo je 20 zadruga iz osnovnih i srednjih škola, a i naša je škola bila među njima. Lucija Božić i Tonka Primorac predstavljale su našu školu.

Nakon dvije godine online smotri, napokon su se svi sudionici našli uživo. Školska dvorana bila je prepuna štandova s raznim proizvodima u izradi mladih zadrugara. Prosudbeno povjerenstvo obišlo je štandove na kojima su učenici predstavili svoje zadruge i demonstrirali izradu proizvoda. Čestitamo našim učenicama na predstavljanju i sudjelovanju te im želimo još više kreativnosti, novih ideja i proizvoda.

Fotografije pogledajte ovdje.