Izlet u Osijek

Autor: Marija Pejić, 7. 12. 2016.

Učenici prvih, drugih i trećih  razreda naše škole i PŠ Novi Mikanovci išli su na izlet u Osijek 30. studenoga.

U Dječjem kazalištu pogledali su predstavu Bijeli jelen, a nakon toga su posjetili tvornicu Niveta gdje se proizvode držala za četke, proizvodi drvene galanterije i proizvodi za domaćinstvo. Učenici su tamo dobili i prigodan poklon. Kratko su predahnuli i ručali U McDonalsu i onda malo razgledali grad Osijek. Ugodnom vožnjom stigli su u Klisu i posjetili Zračnu luku Osijek uz edukativno stručno vodstvo. U okviru obilaska vidjeli su pristanišnu zgradu, cargo terminal i meteorološku stanicu. Umorni, ali prepuni dojmova, sretno su stigli svojim kućama.

Kako nam je bilo, možete pogledati ovdje.