Sveti Nikola u našoj školi

Autor: Marija Pejić, 9. 12. 2016.

Svi dobro znamo da je mjesec prosinac mnogima najdraži mjesec u godini i to zato što je pun blagdana, a jedan od prvih kojim možemo reći da počinje blagdansko veselje, zasigurno je blagdan Svetog Nikole.

Tako je bilo i ove godine 6. prosinca u našoj školi.

Sveti je Nikola posjetio učenike, u čizmice im ubacio male poklone, a oni su ga pozivali u školsku dvoranu pjesmama , igrokazima i recitacijama. Cijelo su ga  vrijeme nestrpljivo iščekivali i pitali se hoće li doći. Na kraju, sveti Nikola je došao među učenike i primjereno ih nagradio. Svi su učenici nižih razreda dobili poklone, a također i sva djeca iz mjesta koja su došla na priredbu. Ove godine nije bilo čak niti Krampusa (osim u igrokazu), što znači da su naši učenici bili jakooo dobri čitave godine. Ne vjerujete?! E, pa pogledajte fotografije!