STOTI DAN ŠKOLE

Autor: Jasmina Kordić, Marija Pejić, 16. 2. 2017.

Učenici 1. A razreda zajedno sa svojom učiteljicom Katarinom Baraban obilježili  su stoti dan škole.

Učinili  su sto dobrih djela, crtali sto pahuljica, igrali se trgovine gdje su smjeli u kupnji potrošiti ravno sto kuna, izrađivali su naočale u obliku broja 100, pisali sto riječi u sto sekunda. Zatim su tražili riječi koje u sebi sadrže riječ sto, izrađivali plakat kako će izgledati sa sto godina, čitali sa stote stranice knjige kao prije 100 godina (pod svijećom) i nizom drugih aktivnosti po kojima su zapamtili da su nakon sto dana u školi sto puta pametniji, sto puta ljepši i sto puta bolji. Iako nemamo sto fotografija, na nekoliko njih možete pogledati kako smo se zabavljali.