ŠKOLA U PRIRODI ISTRA – BANJOLE (19. 5. – 23. 5. 2017. )

Autor: Marija Pejić, 1. 6. 2017.

Konačno je stigao i taj dan, razredno putovanje u malo mjesto kraj Pule, Banjole. Učenje je puno ugodnije i ljepše na svježem zraku pa smo svoje znanje odlučili utvrditi upravo školom u prirodi.

Bila je to prava mala morska avantura. Osim što smo ponovili sadržaje koje smo iz prirode naučili u četvrtom razredu, naučili smo i plivati, te smo posjetili  mnogobrojne znamenitosti u Zagrebu i Istri. Uživali smo u ljepotama NP Brijuni, Opatije i Rijeke, promatrali Sunce u zvjezdarnici Višnjan te posjetili Pulsku arenu. Puno pozdrava šaljemo i našim novim prijateljima iz OŠ  A. G. Matoš iz Tovarnika koji su svojim prisutstvom  upotpunili doživljaj ove terenske nastave.

Kako nam je bilo, možete pogledati na fotografijama.

4. c razred