KNJIŽEVNI SUSRET U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Marija Pejić, 25. 10. 2017.

Našu je školu posjetio književnik za djecu i mlade Jadranko Bitenc u organizaciji izdavačke kuće Alfa. On je našim učenicima poznat po lektirama Twist na bazenu i Lana, godina mačke.

Jako nam se svidio taj simpatičan književnik koji je pun optimizma i jako duhovit.

Svašta smo saznali o njemu i njegovim djelima. Također nam je otkrio na koji način piše književna djela i da su mu putovanja najdraži hobi.

Za uspomenu na naš susret, književnik nam je potpisao nekoliko knjiga i ostavio posvetu koja sada krasi knjige u našoj knjižnici.

Svoj  smo knjižni fond obogatili s nekoliko novih knjiga,  među kojima je knjiga Pyjama blues koja je nastavak knjige Twist na bazenu.

Požurite u knjižnicu po svoj primjerak, a fotografije s književnog susreta možete pogledati ovdje.