Božićna priredba

Autor: Ana Miškulin, 14. 1. 2019.

Dana 21. prosinca 2018. u holu naše škole održana je božićna priredba.

U jednosatnom programu posjetitelji su mogli uživati u dijelu božićne čarolije.

Na priredbi su sudjelovali učenici koje su za nastup uvježbale njihove učiteljice. Svi sudionici prigodnom pjesmom, recitacijom i igrokazima razveselili su sve prisutne. Za svoje izvedbe nagrađeni su pljeskom.

Priredba je započela pjesmom školskog zbora, nakon kojeg su osmaši i šestaši izveli igrokaze, a učenica 7. razreda izvela recitaciju. Grupa s Talijanskog jezika otpjevala je pjesmu na talijanskom jeziku, a za kraj učenici četvrtih razreda izveli su igrokaz o tradicionalnim običajima za Badnjak vezanim uz naš kraj.

Voditeljica programa se na samom kraju zahvalila prisutnima na dolasku, učenicima i učiteljima na izvedbi i poželjela čestit i blagoslovljen Božić te uspješnu novu godinu.

M.V.