Autor: Jasmina Kordić, 28. 6. 2019.

Poštovani roditelji,

Kako vam, je već poznato obavezni udžbenici su od sljedeće školske godine besplatni. Njihov odabir i narudžba obavljeni su u školi i dočekat će naše učenike na klupama sa početkom nove nastavne godine.

Udžbenici su vlasništvo škole.

To znači da ste ih, po preuzimanju, dužni umotati i upućivati svoje dijete da se prema udžbeniku odgovorno odnosi. Na kraju nastavne godine udžbenike ćete vraćati u školu.

Nabavu radnih materijala( radne bilježnice, zbirke zadataka, kutije za tehnički kulturu, likovne mape i dr.)ove je godine odlučila financirati Općina Vođinci u iznosu od 500,00 kn.

Roditelji će kupiti navedene materijale i sa računom se javiti u prostorije Općine Vođinci. Po priloženom računu dobit ćete povrat sredstava.

Osim radnog materijala potrebnog za nastavu, moći ćete za taj iznos kupiti i druge stvari potrebne za školu – bilježnice, pribor za likovni, pernicu i sl.

Učenici će popis potrebnog radnog materijala dobiti sa podjelom svjedodži 8.7. 2019.

Ako se dogodi da, zbog tehničkih razloga(odabir udžbenika je kasno krenuo), do navedenog roka ne bude gotov popis radnog materijala, popis ćete moći naći na stranici škole.

Želimo vam ugodno ljeto!