OBAVIJEST PRETPLATNICIMA ČASOPISA

Autor: Jasmina Kordić, 24. 3. 2020.

Poštovani,
zbog obustave nastave u školama i mjera zaštite uslijed koronavirusa, Školska knjiga nije u mogućnosti isporučiti časopise pretplatnicima. Čim se situacija normalizira, pretplatnici će dobiti sve brojeve u tiskanom obliku.
Do tada (a nadamo se što skorije) na poveznici URL: https://www.skolskiportal.hr/nastava-na-daljinu/kao-podrska-ucenju-na-daljinu-smib-i-modra-lasta-dostupni-su-svim-ucenicima/ možete pronaći digitalne inačice časopisa, koji su dostupni svim učenicima. Trenutno su objavljeni brojevi za ožujak, a na istom linku objavit će se i sljedeći broj pa si spremite link.
Ako želite i dalje, bez obzira na situaciju, primati tiskane brojeve časopisa, molim vas javite se na mail: salopek.17@gmail.com ili na broj 0981357391. S tim da troškove dostave na kućnu adresu plaćate vi.
Navedeno se ne odnosi na pretplatnike koji su časopise i inače dobivali na kućnu adresu. Isporuka prema njima odvija se na uobičajen način.
Za sve dodatne informacije slobodno mi se obratite.