OBAVEZA UKLJUČIVANJA U RAD VIRTUALNIH UČIONICA

Autor: Jasmina Kordić, 27. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

dva tjedna uhodavanja u nastavu na daljinu su prošla.

Na stranicama škole ili od razrednika i učitelja informatike dobili ste i možete još uvijek dobiti pomoć oko uključenja u virtualne učionice.Više nema razloga za neaktivnost i nerad.

Od sljedećeg tjedna će se svako neuključivanje u nastavu i neizvršavanje zadataka bilježiti i na primjereni način sankcionirati. Odgovornost za rad i izvršavanje zadataka koje vaše dijete dobije je na vama. Svima nam je ovo nova situacija koja nije ugodna i zahtjeva puno veći angažman od svih nas. Imajte u vidu da je sve to za dobro vaše djece.

Na prvom je mjestu očuvanje zdravlja svih vaših ukućana, ali ovaj dio nikoga ne ugrožava. Sve što je potrebno uraditi djeca dobiju u uputama koje im daju nastavnici. Nikuda ne moraju ići. Tablete ste dobili što znači da imaju alat za rad. Molim vas, ozbiljno shvatite svoju ulogu u njihovom školovanju u ovome trenutku.

Sve će ovo proći, vratit ćemo se u svoje prave razrede, a do tada želim vam svima najprije zdravlje, a onda strpljenje i ustrajnost