Povrat udžbenika i tableta

Autor: Jasmina Kordić, 24. 6. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

bliži se kraj ove nimalo lake nastavne godine. Naučila nas je puno toga pa ne možemo reći da je ovo vrijeme izgubljeno ili da nam nije koristilo.

Pred nama su završne aktivnosti koje dogovarate sa svojim razrednicima.

Nažalost, planirani završni dan i sve aktivnosti oko njega zbog sigurnosti naše djece moramo odgoditi. Novonastala situacija i ponovno širenje virusa Covid-a ne dozvoljava nam okupljanja i uskraćuje radost da s najboljim učenicima proslavimo završetak ove godine.

Na početku nastavne godine za svoju ste djecu preuzimali udžbenike i radne materijale. Molimo vas da ih, u dogovoru sa svojim razrednicima i prema dogovorenom rasporedu vratite u školu i potpišete potvrdu o povratku. Na taj način si osiguravate mogućnost dobivanja besplatnih udžbenika i za narednu školsku godinu. Povratnice trebaju potpisati roditelji.

I ove su godine udžbenici besplatni, a Općina Vođinci osigurat će sredstva za kupnju radnih bilježnica i ostalih potrebnih materijala na čemu im zahvaljujemo i u vaše ime.

Dio je učenika zadužio tablete za rad u nastavi na daljinu. Molimo roditelje koji su preuzimali tablete da ih vrate u školu. Moguće je da će se i sljedeće školske godine nastaviti s nastavom na daljinu pa će nam biti opet potrebni. Tableti su vlasništvo škole. Molim roditelje da pri povratku prijave i eventualne nastale tehničke kvarove na tabletu svoga djeteta.

Nastava završava 26.6.2020. godine. Sve informacije o daljnjim aktivnostima - podjela svjedodžbi, upisi u prvi razred, upisi u srednju školu - dobit ćete na vrijeme od svojih razrednika kroz učionice ili na način na koji ste s njima cijelo vrijeme nastave na daljinu komunivirali. Pratite i stranicu škole kao i facebook stranicu na kojima ćete biti obaviješteni o svim događanjima.

Želimo vam da se poslije svega odmorite. Pazite na sebe i svoju djecu odgovornim ponašanjem kako bismo se najesen vratili u normalu i nastavu nastavili u školi gdje joj je i mjesto.

Ugodne i mirne praznike žele vam djelatnici i ravnateljica vaše škole.