OBAVIJEST RODITELJIMA I POSJETITELJIMA ŠKOLE

Autor: Jasmina Kordić, 7. 9. 2020.

OSNOVNA ŠKOLA VOĐINCI

SLAVONSKA 21

VOĐINCI

Vođinci, 7.9. 2020.

PROCEDURA ULASKA U PROSTORE ŠKOLE ZA RODITELJE  I POSJETITELJE

Molimo vas da svoj dolazak u školu najavite telefonom ( u slučaju da imate potrebu za uslugama tajništva, računovodstva ili se želite najaviti na razgovor kod ravnateljice.

• Tajništvo  205 -270
  • Računovodstvo 205-998
  • Ravnateljica 205-474/098 255259

Ako imate potrebe za dokumentacijom nazovite tajništvo ili računovodstvo. Potrebna dokumentacija bit će vam priređena za preuzimanje u dogovorenom terminu.

Kod ulaženja u školske prostore (prema dogovoru):

1. Roditelji i posjetitelji obavezno moraju imati maske
  2. Roditelji i posjetitelji trebaju pričekati dežurnog spremača ili učitelja. Bez dozvole se ne smiju kretati po školi.
  3. Mjerenje tjelesne temperature obaveza je pri ulasku u prostore škole.

Mjerenje se vrši na ulazu u školske prostore.

1. Izmjerene temperature djelatnika škole bilježe se u službenu evidenciju koja se nalazi na ulazu
  2. Posjetitelji kojima bude izmjerena temperatura veća od 37.2 C neće biti dopušten ulazak u prostore škole
  3. Roditelji i posjetitelji na ulazu u školu obavezno prolaze kroz dezinfekcijsku barijeru i dezinficiraju ruke.
  4. Dostavljači robu ostavljaju na ulazu – preuzimaju ju za to određene osobe, spremači ili kuharice.

MOLIMO VAS DA SE PRIDRŽAVATE NAVEDENE PROCEDURE KAKO BISMO ZAŠTITILI NAŠU DJECU!

Hvala na razumijevanju

Ravnateljica: