Stazama naše škole

Autor: Marija Pejić, 18. 9. 2020.

Na samom početku školske godine naš 2. b razred sa svojom učiteljicom započeo je projekt Stazama naše škole.

Na samom početku školske godine naš 2.b razred sa svojom učiteljicom započeo je projekt Stazama naše škole. Cilj projekta je izražavati stvaralačko (kreativno) mišljenje produkcijom ideja i rješavanjem problema, razvijati psihomotoričke i kognitivne vještine upoznavanjem i upotrebom različitih materijala, postupaka i medija, razvijati kritičko mišljenje, stavove i vrijednosti uspostavljanjem aktivnoga i propitujućeg odnosa prema okolini i likovnomu stvaralaštvu te poticati prihvatljiva ponašanja.

Učenici su sudjelovali u osmišljavanju motoričkog poligona na stazama školskog dvorišta te aktivno sudjelovali u radu izražavajući se putem kreativne igre.

Oslikani poligon pomoći će provođenju nastave Tjelesne i zdravstvene kulture čije je provođenje otežano pridržavanjem epidemioloških mjera. Poligon je osmišljen da unatoč održavanju socijalne distance učenicima nastava Tjelesne i zdravstvene kulture bude zanimljiva i zabavna te pruža mogućnost boravka na svježem zraku u okolišu naše škole.

učiteljica 2.b Natalija Bošnjaković

Kako je to izgledalo, pogledajte na fotografijama.