Sabirna akcija „Solidarnost na djelu 2020“

Autor: Marija Pejić, 27. 10. 2020.

Hrvatski Crveni križ provodi svake godine u jesen na cijelom području Republike Hrvatske „SOLIDARNOST NA DJELU“

Ovogodišnju, već 48. po redu sabirnu akciju, započinje sloganom:

" NE DVOJI! ZA DRUGOGA IZDVOJI"

Pozivamo Vas da se uključite u ovu humanitarnu akciju i svojim prilogom pomognete onima kojima je pomoć najpotrebnija. Tradicionalno, naši su učenici obilazili selo, kucali na Vaša vrata, a vi ste imali sluha i srca za pomoći drugima. Nažalost, ove godine zbog situacije s COVIDOM-2019 to nije moguće i prilozi će se skupljati u školi.

Molimo Vas da svoje novčane priloge pošaljete po djetetu, braći, sestrama, prijateljima, susjedima koji idu u školu, a vi ćete dobiti ovjerene i numerirane  bonove u iznosu kojim ste pomogli.

Cijena jednog bona je simboličnih 5 kuna. Nastavnica Luana Jurić provodi akciju u našoj školi, a svoje priloge možete slati do 15. studenoga 2020.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju i pomoći ljudima koji su u nevolji.

Hvala Vam!