Obavijest o izolaciji i prelazak na nastavu na daljinu

Autor: Jasmina Kordić, 29. 10. 2020.

Poštovani roditelji molimo vas da provjerite kontakte koje ste ostavili nama u školi. Ako ste u međuvremenu promijenili brojeve telefona kontaktirajte razrednicu/razrednika i ažurirajte podatke.
Postoje situacije koje su hitne i važne, a ispostavi se da niti jedan kontakt koji ste ostavili nije važeći.
Iz razloga netočnih kontakata ne možemo doći do svih roditelja pa vas molim da prenesete obavijest da su učenici 3.a razreda u izolaciji do 3.11.2020. Na nastavu se vraćaju 4.11.2020.
U izolaciji su i učenici ostalih razreda koji su bili na probi maloga crkvenog zbora izuzev učenica čiji su roditelji kontaktirali razrednice i obavijestili ih o tome da one nisu bile na toj probi.
U međuvremenu svi učenici kojima je određena izolacija nastavu prate na Yammeru kao i prošle školske godine.
Učenici su u izolaciji i trebaju se pridržavati svih pravila izolacije - ne izlaziti iz kuće.