VANDALIZAM U PŠ NOVI MIKANOVCI

Autor: Marija Pejić, 3. 12. 2020.

Pogledajte ove fotografije. Nisu fotošopirane, provučene kroz filtere ni uljepšane. Ovako danas izgleda klupica na prozoru naše PŠ Novi Mikanovci.

U vremenima kada se cijeli svijet bori s panedmijom Covida-19 i kada ljudi ne znaju što će i kako biti sutra, pojedinci imaju potrebu uništavati inventar škole koja se renovirala i uređivala za naše buduće generacijePuno odličnih učenika izašlo je iz klupa škole Novi Mikanovci  i nadamo se da nitko od njih nije sudjelovao u ovom vanadlizmu. Ipak, on se dogodio. Trebalo je stvarno puno snage, vremena i energije da bi se odvalila ova klupica s prozora. Bolje bi bilo da se ta energija usmjerila u pozitivne i dobre stvari ili djela. Ipak je predblagdansko vrijeme. Ukoliko imate kakvih saznanja o ovom događaju, možete ga prijaviti školi.