SRETAN VAM BOŽIĆ I NOVA GODINA

Autor: Jasmina Kordić, 23. 12. 2020.

Evo nas na kraju još jedne kalendarske godine i još jednog polugodišta. Po mnogočemu je ova godina bila neobična. Promijenila je naše navike, odgodila mnoge naše planove, promijenila naše ponašanje. Nadamo se da nam sljedeća donosi olakšanje i puno radosti.

Iako nam epidemija nije dopuštala da radimo i družimo se kako je to za nas u školi svojstveno, ipak smo se trudili živjeti i raditi što normalnije. Sve za sobom ostavlja sjećanja pa će i 2020. ostaviti svoja. Vjerujem da ćemo, kao i uvijek, pamtiti samo lijepe trenutke.

Ovu smo godinu završili humanitarnom akcijom "Razred velikog srca" kroz koju ste pokazali da imate veliko srce. Prikupljena je  velika količina hrane, slatkiša i higijenskih potrepština. Sve je predano Socijalnoj samoposluzi u Vinkovcima. Oni vam zahvaljuju na darežljivosti i žele vam sretan Božić i novu 2021. godinu.

Pred nama su dugi zimski praznici, nikada duži ( kažu ljudi da u svakom zlu ima nešto dobrosmiley).

U školu se vraćate  u ponedjeljak 18.1. 2021. godine. Prva smjena je parna smjena 2.,4.,6.,8. razredi. Neparna smjena je popodne. Raspored početka nastave ostaje kakav je bio tijekom prvoga polugodišta. Ne zaboravite na školu. Odmorite se, čuvajte sebe i svoje bližnje i pripremite se za povratak u školu.

Vama, vašim obiteljima želim blagoslovljen Božić, sretan i zdrav završetak 2020. i isti takav početak 2021. godine.

maxresdefault_(1).jpg (58.60 KB)