PRIJAVA U PROJEKT "UŽINA ZA SVE VI" za školsku godinu 2021/22.

Autor: Jasmina Kordić, 12. 5. 2021.

Poštovani roditelji,

ove godine nositelji projekta, Vukovarsko-srijemska županija, traže da se za sljedeću školsku godinu već sada prikupi dokumantacija potrebna za prijavu sudjelovanja u projektu.

Škola mora do 19.5. 2021. godine prijaviti broj učenika koji će ostvarivati pravo na besplatnu prehranu iz projekta tijekom sljedeće nastavne godine.

Kriterij po kojemu se ostvaruje pravo na besplatnu prehranu je pravo na dječji dohodak, a koji dokument vam je potreban navedeno je u Odluci o kriterijima (donosite samo jedan od navedenih dokumenata)

Molimo vas da potrebnu dokumentaciju donesete u školu najkasnije do 18.5.2021 do 12 sati. Obratite pažnju na to koji vam podaci trebaju za popunjavanje obrazaca.

Obrasce koje treba popuniti dobit ćete u školi. Nepotpuna se dokumentacija neće zaprimati.

Dokumentaciju donesite u tajništvo škole, ne šaljite po djeci. Sve popunjene obrasce je potrebno potpisati, a to umjesto vas ne može obaviti nitko.

Molimo vas da se pri dolasku u školu pridržavate svih epidemioloških mjera.