IZLET U RAMARIN

Autor: Marija Pejić, 9. 6. 2021.

Učenici 8.a i 8.b razreda naše škole zajedno sa svojim razrednicima u petak su posjetili ranč Ramarin u Garčinu.

Put od Vođinaca do ranča trajao je tridesetak minuta. Na ranču su najprije uživali u igranju nogometa i košarke. Neki su se učenici okušali u korištenju luka i strijele te su shvatili da to nije ni malo lako. Na ranču je ribnjak koji je izgrađen u obliku konja te su učenici imali priliku pecati. Neki su bili izuzetno strpljivi pa je njihovu udicu ribica ipak zagrizla.  Nakon ručka učenici su imali priliku za jahanje. Nisu svi bili hrabri za sjesti na konja, ali oni koji su se odvažili, rekli su da su uživali. Kako su se učenici proveli, pogledajte na fotografijama.