POČETAK NASTAVNE GODINE

Autor: Jasmina Kordić, 2. 9. 2021.

Ljeto polako prolazi, a snjim i školski praznici. Nadam se da ste se odmorili i da ste spremni za novi početak i povratak u školu.

U ponedjeljak 6.9.2021. počinje nastavna godina 2021/22.

Prva smjena su učenici 1.,3.,5. i 7. razreda. Druga smjena su učenici 2.,4.,6. i 8. razreda.

Prva smjena za učenike 5. i 7. razreda počinje u 7:45, a za učenike 1. i 3. razreda u 8:00.

Druga smjena za učenike 2. i 4. razreda počinje u 13:30, a za učenike 6. i 8. razreda u 13:45.

Epidemiološke mjere koje smo provodili i dalje ostaju na snazi

Pri ulasku u školu i za vrijeme boravka u zajedničkim prostorima (svlačionica, hodnici, sanitarni čvor) učenici trebaju nositi maske. Na ulazu je obavezna dezinfekcija ruku.

Roditelji, molimo vas da zajedno s nama potičete svoju djecu na često održavanje higijene ruku. Neka vaše dijete u torbi uvijek ima papirnate maramice. Osobna higijena važna je uvijek, a sada je posebno važno obratiti pažnju na nju i na pridržavanje mjera kako bismo spriječili širenje zaraze.

Roditeljima zahvaljujemo na dosadašnjem odgovornom ponašanju i pridržavanju dogovora oko slanja djece u školu u slučaju postojanja sumnje na zarazu. Molimo vas da i dalje ne šaljete djijete u školu ako postoji sumnja da je netko u obitelji obolio od Covida ili da samo dijete ima simptome.

Udžbenici i radne bilježnice dočekat će učenike na stolu u školi. Prema dogovoru sa razrednicima obavit će se preuzimanje udžbenika i potpisivanje izjava o zaprimanju istih.

Napominjem još jednom da o održavanju udžbenika treba voditi računa tijekom nastavne godine jer ih na kraju vraćate u školu. Oštećeni udžbenik nadoknađuje roditelj.

Još jednom zahvaljujem Općini Vođinci i načelniku, gospodinu Martinu Kordiću, za nabavljanje radnih bilježnica za sve učenike iz Vođinaca. Zahvaljujemo i Općini Stari Mikanovci i načelniku gospodinu Mariju Milinkoviću za pomoć u nabavci radnih materijala za učenike iz Novih Mikanovaca.

Na kraju želim vam svima, učenicima, roditeljima i učiteljima sretan početak nove nastavne godine s nadom da će biti bolja i da ćemo se u što većoj mjeri moći vratiti normalnom školskom životu.

Ravnateljica:

Katica Gudelj