Dani Erasmusa (Erasmus Days)

Autor: Marija Pejić, 14. 10. 2021.

Dani Erasmusa (Erasmus Days) je prigodna godišnja proslava programa Erasmus+, najvećeg programa Europske unije namijenjenog obrazovanju, osposobljavanju, mladima i sportu, a ove godine održava se 14., 15. i 16. listopada.

OŠ Vođinci, zajedno sa 31 školom iz Slavonije i Baranje, sudjelovala u zajedničkom obilježavanju #ErasmusDays na način da smo izradili zajedničku digitalnu izložbu Erasmus projekata u kojoj ostale škole mogu pronaći inspiraciju za svoje projekte i pročitati o učinku Erasmus projekata na učenike i nastavnike.

Ova aktivnost izvrsno nam je poslužila i kao diseminacija našeg Erasmus+ projekta: Različiti, pa što? čiji sažetak možete pogledati u digitalnoj izložbi projekata na poveznici:

https://read.bookcreator.com/j7EKPGA1kPgD53XjGEwPYXcW6182/jD2FToGGQ7yIbUy9CCy0nw .

Natalija Bošnjaković, mag.prim.educ.