Autor: Marija Pejić, 15. 3. 2022.

Jučer je u PŠ Novi Mikanovci održan projekt Virtualna stvarnost u suradnji s Bibliobusom. Učenici su stavljanjem posebne opreme na glavu osjetili virtualnu stvarnost i kretali se u virtualnom okruženju.

Projekt na inovativan sadržaj simulira sadržaje iz kulture, znanosti, povijesti, zemljopisa i sporta vezane za Vukovarsko-srijemsku županiju. Učenici su međupredmetnim povezivanjem nastavnih sadržaja različitih područja pojedinih predmeta usvojili znanje na zanimljiv i nov način. Kako je to izgledalo, pogledajte na fotografijama.