Autor: Marija Pejić, 16. 3. 2022.

Županijsko natjecanje iz Tehničke kulture održano je 4. ožujka 2022. u OŠ Josipa Kozarca u Vinkovcima.

Na natjecanju su sudjelovali učenici naše škole koji su ostvarili odlične rezultate: Jakov Faletar 1. je u županiji u kategoriji strojarske konstrukcije, Josip Solarević iz 8. razreda osvojio je 2. mjesto u kategoriji elektrotehnika, Ivano Đurđević zauzeo je 3. mjesto iz strojarskih konstrukcija za 7. razred, a Nikola Pintarić osvojio je 3. mjesto u kategoriji obrade materijala. Ne smijemo zaboraviti ni djevojčice koje su nas predstavljale, a to su: Sara Božić iz 5. razreda koja je osvojila 3. mjesto u kategoriji maketarstvo i modelarstvo i Magdalena Petrović iz 6. razreda koja je zauzela 9. mjesto u kategoriji građevinarstvo. Svim učenicima i njihovoj mentorici, nastavnici Milki Križanac, čestitamo i želimo veliki uspjeh onima koji će nas predstavljati na Državnom natjecanju koje će se održati u Poreču u svibnju.