OBAVIJESTI VEZANE ZA NASTAVAK NASTAVNOG PROCESA OD 25. 4. 2022.

Autor: Marija Pejić, 21. 4. 2022.

Dragi učenici! Nadam se da ste se odmorili preko praznika i da ste spremni za povratak u školske klupe. Slijedi nekoliko obavijesti vezane za nastavak nastavnog procesa od 25. travnja 2022. godine.

1. Prva smjena je parna (2., 4., 6. i 8. razredi).
2. Nastava u prvoj smjeni počinje od 8:00, a u drugoj od 13:15/ raspored velikih odmora ostaje isti – dva velika odmora.
3. Predmetna nastava se vraća na kabinetsku nastavu.
4. Svi ulaze na glavni ulaz.
Razredna nastava ima organizirane kazališne predstave u okviru Lutkarskog proljeća u ponedjeljak i četvrtak od 11:30 sati u školskoj dvorani.
U utorak će za sve učenike u školi Drvni klaster VSŽ organizirati radionice WOODSTEAM. Radionice se ne planiraju za sve razrede u isto vrijeme. Bit će u smjeni u kojoj razred ima redovitu nastavu. Točan raspored radionica još čekamo.
Veselimo se ponovnom susretu!