Državna smotra učeničkih zadruga u Primoštenu

Autor: Jasmina Kordić, 24. 10. 2012.

XXIV. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske održana je u Primoštenu od 15. do 17. listopada. Kreativnog rada i poduzetničkog duha nije nedostajalo, učenici zajedno sa svojim nastavnicima pokazali su svaki detalj jednogodišnje pripreme za ovu smotru.

Ova godina je proglašena međunarodnom godinom zadrugarstva, nije ni čudo da se na ovoj smotri natjecalo čak 176 učeničkih zadruga!

Učenička zadruga vođinačke škole Zadrugari su na čelu sa voditeljicom Marijom Levanić, suradnicama Katicom Gudelj i Ivanom Rihter, vrijednim učenicama Doris Prokopec, Ana Marijom Perić, Anom Lajtman i Anamarijom Puškarić osvojile nagradu za najproizvod državne smotre – igličnjake ili etui za igle. Ovom priznanju se mora dodati i osvojeno 4. mjesto za učenički istraživački rad „Vezak vezla otarak navezla“ pod vodstvom Katice Gudelj.

Čestitke našim Zadrugarima!

Više fotografija u FOTOGALERIJI!