Dan sporta u OŠ Vođinci i PŠ Novi Mikanovci

Autor: Jasmina Kordić, 14. 10. 2015.

Naši su učenici pravi sportaši, a svoje vještine trčanja, igranja rukometa, nogometa, skakanja i preskakanja pokazali su u petak, 9. 10. na Danu sporta.

9. listopada u OŠ Vođinci i PŠ Novi Mikanovci održao se Dan sporta. Vrijeme nas je poslužilo pa su naši učenici imali priliku pokazati kako brzo trče, kako dobro igraju nogomet ili rukomet, a naši su najmlađi učenici igrali štafetne igre.
Učenici su veselili igrama, zdušno su navijali za svoj razred, pucali su se penali, neizvjesnost je bila do zadnjih sekundi utakmica... Bilo je zaista napeto i zanimljivo. Dan je prošao u veselju za one koji su pobijedili, a oni koji su izgubili imaju dobru motivaciju za iduću godinu- bit će bolji!

Pobjednike i dio atmosfere možete pogledati na fotografijama!

Marija Magdalena Cvitković