Božićni sajma

Autor: Jasmina Kordić, 22. 12. 2015.

Osnovna škola Vođinci ove je godine  u suradnji s općinom Vođinci organizirala Božićni sajam u centru mjesta.

Naši su učenici zajedno sa svojim učiteljima izrađivali razne božićne ukrase i čestitke te su to sve lijepo izložili. Naši su se mještani u velikom broju okupili te obilazili štandove birajući božićne ukrase. Učenici su se uživjeli u ulogu prodavača pa su njihove košarice s novcem, što je vrijeme odmicalo, bivale sve popunjenije.

Ovakav je sajam bio prilika da se učenici druže sa svojim učiteljima, da roditelji vide i kupe njihove radove, da se popije kuhani, topli čaj ili možda pečena kobasica. Vidimo se i idućeg Božića!

Kako nam je bilo, pogledajte ovdje.