Radujemo se ponovnom susretu

Autor: Jasmina Kordić, 31. 8. 2016.

Poštovani učenici, roditelji djedovi i bake,

svemu što je lijepo i ugodno brzo dođe kraj pa tako i ljetu i ljetnim praznicima. Nadamo se da ste protekle dane dobro iskoristili, odmorili se i spremili za novu školsku godinu. Sada već sigurno s nestrpljenjem iščekujete povratak u školske klupe, susret sa starim društvom i sve one radosti koje vas u školi čekaju.

Najnestrpljiviji su sigurno prvašići i njihove obitelji. Svi djelatnici škole raduju se njihovim prvim koracima u školi, a posebno njihova učiteljica Katarina.

I ove godine  trudit ćemo se kako bi uvjeti života i rada u školi bili što bolji i ugodniji za rad i boravak u školi.

Radujući se ponovnom susretu u našoj školi, želimo svim učenicima, roditeljima, djedovima i bakama uspješnu i radosnu novu školsku godinu.