Dan sporta

Autor: Marija Pejić, 14. 10. 2016.

Dana 6. listopada 2016. održao se Dan sporta u OŠ Vođinci.

Dan je bio lijep i vrijeme nas je poslužilo za boravak na otvorenom.

Najmlađi učenici igrali su štafetne igre, nosili jaje u žlici, skakali u vrećama, dok su oni stariji natjecanje započeli u trčanju, a zatim nastavili igranjem rukometa, nogometa, graničara i potezanjem konopa.

Sve je prštalo od pozitivne energije, natjecateljskog duha i žustrog navijanja.

Vrijedni komentatori budno su pratili svaki korak naših igrača i svaki gol popratili glasnim uzvicima.

Bilo je tu i učenika koji su, želeći postići pogodak za svoju ekipu, dali sve od sebe i pritom se lakše ozlijedili, ali tu je bila naša nastavnica Jasenka Meštrović koja im je odmah pružila prvu pomoć.

Oni koji su pobijedili, imali su razloga za slavlje, a oni koji su izgubili, moraju pričekati još godinu dana za novu priliku i revanš.

Kako smo se zabavljali, možete pogledati na fotografijama.