Sedmaši na izletu u šumi

Autor: Marija Pejić, 17. 11. 2016.

Dana 15. studenog 2016. učenici sedmih razreda u pratnji svojih razrednika Jasenke Meštrović i Mirka Klarića krenuli su na izlet u lokalnu šumu i lovački dom.

Okupljanje je bilo u 14 sati u centru Vođinaca, nakon čega smo se pješice uputili prema šumi. Uz međusobno druženje i razgovor, laganom šetnjom smo došli do lovačkog doma. Nakon što smo ostavili stvari, učenici su počeli prikupljati drva i papir kako bi što prije zapalili vatru za roštilj. Dok smo čekali da se vatra razgori prošetali smo po okolnoj šumi. Učenici su tijekom šetnje uočavali promjene koje su se dogodile tijekom jeseni. Po povratku u lovački dom počele su pripreme za dvije različite aktivnosti. Dok su neki učenici prikupljali i oštrili grane za pečenje hrane koju su donijeli, drugi su pripremali teren za igranje nogometa. Odigrane su dvije uzbudljive utakmice s mnoštvom golova, velikim borbama za osvajanje loptete glasnim i veselim navijanjem. Spuštanjem mraka morali smo lagano privesti kraju naš izlet te smo se nakon čišćenja prostora na kojem smo bili,siti i dobro raspoloženi polako uputili nazad prema Vođincima i našim kućama.

Dio vesele atmosfere pogledajte na fotografijama.